کود گلدهی چیست؟ گیاهان در دوره گلدهی نیاز زیادی به محصولاتی دارند که تمامی مواد غذایی ماکرو و میکرو را تأمین کند، بتوانند در افزایش تعداد محصولات، کیفیت، طعم، بو و رنگ آنها تأثیر مثبت بگذارند. برای این منظور کودهای گلدهی مختلفی با مواد آلی و ارگانیک مهندسی شده اند و فرمولاسیون برخی از آنها به دلیل رضایت بالای مصرف کنندگان به شهرت جهانی رسیده است. از بین برندهای مختلف دنیا، ما بهترین کود گلدهی را با قیمت مناسب در تعداد دلخواه به فروش می رسانیم. در ادامه این محصولات را به صورت مختصر معرفی کرده ایم و در هر مورد می توانید با کلیک بر روی لینک هر محصول، به صفحه آن منتقل شده و خرید خود را نهایی کنید.

مشاهده و خرید کود گلدهی

انواع محصولات کود گلدهی از بهترین برندهای دنیا

برای اینکه دوره گلدهی گیاهان، گل ها و درختان شما با موفقیت سپری شود و محصولات زیاد و با کیفیتی داشته باشید باید کود مخصوص گلدهی تهیه کنید. در ادامه انواع کود گلدهی را با ذکر خصوصیات و نحوه مصرف به همراه لینک خرید معرفی می کنیم.

 • کود کانیشر بلوم ادونس

کود کانیشر بلوم ادونس با داشتن ترکیبات اختصاصی دوره گلدهی در دو پارت A و B و فرمولاسیون کاملا اختصاصی که در آن عناصر اصلی NPK، آمینواسیدها، عناصر کمیاب و غیره قرار داده شده به گلدهی قدرتمند گیاهان و درختان و گل ها کمک زیادی می کند. این کود با داشتن عوامل Wetting، هیومیک اسید و فولویک اسید یکی از قدرتمندترین کود مناسب گلدهی است. سازگاری با محیط کشت های مختلف و قدرت کلاته کنندگی از دیگر ویژگی های این محصول است. نحوه استفاده از کود گلدهی کانیشر بلوم ادونس، از هفته اول گلدهی تا انتها، هر کدام از آنها را باید به اندازه 4 میلی لیتر کود با یک لیتر آب ترکیب نمایید.

کود گلدهی کانیشر بلوم AB

 • کود فیدینگ بوستر Green House Feeding Booster

کود فیدینگ بوستر هلند متشکل از مواد غلیظ یا کنسانتره ای است که فسفر و پتاسیم زیادی دارد که به همراه عناصر ریز مغذی و منیزیم به گلدهی، افزایش تعداد و تراکم محصولات و طعم و بوی آنها به بهترین شکل کمک می کند. طریقه مصرف کود گلدهی فیدینگ بوستر که مناسب با کلیه محیط های کشت است کافیست از هفته اول تا چهارم به میزان 2 تا 3 گرم در 10 لیتر آب، هفته پنجم تا انتهای هفته ششم بین 3 تا 4 گرم در 10 لیتر آب و در طی هفته هفتم 4 تا 5 گرم در 10 لیتر آب مخلوط کرده و استفاده کنید. شرایط کامل مصرف در صفحه محصول موجود است.

کودهای feeding booster

 • کود بایوکانا بایو فلورز

این کود مخصوص گلدهی کاملا ارگانیک است و تمامی مواد و عناصر مغذی مورد نیاز گیاهان را برای دوره گلدهی فراهم می سازد تا محصولات پر تراکم با طعم و عطر بسیار خوبی داشته باشید. این محصول حاوی بتائین طبیعی، پروتئین ها و اسیدهای میوه و ویتامین های مختلف است. نحوه استفاده از کود گلدهی بایو فلورز کافیست 4 میلی لیتر از کود را در 1 لیتر آب ترکیب نموده و برحسب میزان سایز گلدان تا حداکثر 3 بار در هفته استفاده کنید.

کود بایو کانا bio flores

 • کود بایو کانا بایو بوست

بهترین کود تقویت گلدهی از شرکت BIO CANNA محصول بایو بوست است که با همه گیاهان سازگاری دارد که بخاطر عصاره گیاهی تخمیر شده و افزودنی های مختلف، قدرت تحریک کنندگی بالایی دارد. عناصر مغذی مختلف با نسبت های مهندسی شده از NPK که در کنار استاندارد و گواهینامه اروپایی معتبر توانسته اند بهترین نتایج را رقم بزنند. طریقه مصرف کود گلدهی بایو کانا بایو بوست در مرحله ای گل های گیاه تشکیل شده، با نسبت 20 میلی لیتر در 10 لیتر آب است و اگر گل های بیشتری بخواهید باید به میزان 2 برابر استفاده کنید. این محلول باید در طی 7 روز استفاده شود. قابلیت استفاده به شکل اسپری برگی، دستی یا سیستم قطره ای را دارد.

کود گلدهی بایو بوست

 • کود گروتک مانستر بلوم

بهترین کود جهت گلدهی، کود گروتک مانستر بلوم است که با مواد مغذی مختلف، بهترین دوره گلدهی و میوه دهی را برای گیاهان و گل های شما رقم خواهند زد. این کود با داشتن فسفر و پتاسیم بسیار بالا، نه تنها میزان محصولات و گل ها را افزایش داده بلکه سایز و حجم در کنار کیفیت، عطر و طعم نیز بیشتر می کند. از جمله ویژگی های کود مانستر بلوم از انواع کود گلدهی این است که مقدار و کیفیت محصولات را بیشتر کرده، میزان آنزیم های گیاهی و تولید پروتئین و نشاسته را بیشتر کرده، تنفس سلولی را افزایش داده، ساقه و شاخه ها را بهبود بخشیده و با در اختیار دادن منیزیم، کیفیت محصولات نیز بهتر خواهد شد. این محصول با کلیه محیط های کشت سازگاری دارد. نحوه مصرف کود دوره گلدهی مانستر بلوم، 6 گرم از کود با 19 لیتر آب است که 2 هفته قبل از گلدهی باید مصرف آن متوقف شود.

کود monster bloom

 • کود ترا آکواتیکا پرو ارگانیک بلوم

بهترین کود دوره گلدهی با منشأ جانوری و کاملا ارگانیک و طبیعی که از مرحله ریشه زایی تا تولید اولین برگ حقیقی و میوه دهی قابل استفاده است. اساس کار این کود تقویت و افزایش جمعیت میکروب ها و باکتری های موجود در خاک است که با بهتر کردن رابطه همزیستی آنها با گیاه، به گلدهی عالی کمک می کند. این کود با کلیه محیط های کشت سازگاری دارد و تمامی محصولات شما عطر و بوی عالی پیدا خواهند کرد. برای اطلاع از نحوه مصرف کود ترا آکواتیکا پرو ارگانیک بلوم دوره گلدهی حتما توضیحات صفحه محصول را مطالعه کنید.

کود گلدهی terra aquatica pro organic bloom

 • کود جنرال هیدروپونیک مکسی بلوم

یکی دیگر از محصولاتی که می توانیم به عنوان بهترین کود زمان گلدهی به شما معرفی کنیم، کود جنرال هیدروپونیک مکسی بلوم است. ترکیبات مهم جنرال هیدروپونیک مکسی بلوم شامل کلسیم، منیزیم، گوگرد، DTPA و عناصر اصلی با درصد 14-15-5 (NPK) هستند. از جمله ویژگی های این کود می توان به افزایش دهندگی گل و میوه گیاهان، مقدار و کیفیت محصولات، بیشتر کردن مواد غذایی اولیه و ثانویه به همراه میکرو مغذی ها، تقویت کلی گیاه، سازگاری با محیط کشت های مختلف و بافری کردن محیط کشت اشاره کرد. نحوه مصرف این کود برای گلدهی گیاهان بسته به اینکه داخل خانه یا بیرون از آن مشغول پرورش گیاهان باشید متفاوت است که در صفحه محصول به طور کامل توضیح داده شده است.

کود MaxiBloom

 • کود راینو اسکین ادونس

یک کود تحریک گلدهی که شاید مستقیما بر روی گلدهی تأثیر نداشته باشد اما شرایطی را فراهم می کند تا گیاه شما محصولات بیشتر و با کیفیت تری تولید کند. این کود دارای پتاسیم سیلیکات بوده و از گیاه در برابر کلیه عوامل استرس زا و تنش دهنده محیطی محافظت می کند. دیواره سلولی گیاه را تقویت کرده و ساقه و شاخه های قویتری می سازد که منجر به رشد بیشتر گیاه و در نتیجه گلدهی بیشتر می شود. همین ضخیم تر شدن پوست سبب از دست رفتن کمتر آب در اقلیم های گرم و خشک شده و در نتیجه محصولات گیاه آب بیشتری خواهند داشت. نحوه استفاده از کود گلدهی راینو اسکین ادونس از هفته اول تا ششم گلدهی به میزان 2 میلی لیتر کود در 1 لیتر آب است که در هفته هفتم باید کل محیط کشت شستشو داده شود.

کود گلدهی Rhino Skin

 • کود فیدینگ شورت فلاورینگ

این کود مخصوص گلدهی درختان و گیاهان و گل های مختلفی است که دوره گلدهی کوتاه مدت، نهایتا تا 8 هفته داشته باشند به همین به آن کود شورت فلاورینگ می گویند. این کود مخصوص گلدهی همه کاره است و از دوره رشد تا گلدهی را در بر می گیرد. NPK محصول به میزان 26-6-16 بوده که با 2% منیزیم همراه است. با محیط کشت های مختلف سازگار است و برای دوره رشد هم به کار می رود. بهترین کود گلدهی برای گیاهانی مثل فلفل دلمه ای، بگونیا، گوجه فرنگی، خیار و سیکلامن است. قبل از استفاده حتما نحوه مصرف کود فیدینگ شورت فلاورینگ را در سایت مطالعه کنید.

کود فیدینگ short flowering

 • کود فیدینگ هیبرید

قویترین کود گلدهی برای کلیه گونه های هیبریدی که گلدهی آنها بین 8 تا 10 هفته طول می کشد، کود فیدینگ هیبرید است که ساختار گرانولی هم دارد. کود فیدینگ هیبرید برای تمامی محیط های کشت مناسب است و چون مواد غذایی را از دوره رشد تا گلدهی فراهم می کند به نوعی All-in-One محسوب می شود. زمان استفاده از کود گلدهی فیدینگ هیبرید، برای دوره های رشد و گلدهی است و بسته به اینکه در چه محیطی و چه شرایطی باشد میزان مصرف فرق خواهد کرد. بنابراین حتما نحوه و میزان مصرف را در صفحه محصول مطالعه کنید.

کود گلدهی هیبرید از شرکت فیدینگ

 • کود فیدینگ بایو بلوم

کود محرک گلدهی فیدینگ بایو بلوم، یک کود چند منظوره با فرمولاسیون اختصاصی است که کلیه مواد معدنی و ارگانیک طبیعی را در اختیار گیاهان شما قرار می دهد. این کود علاوه بر عناصر NPK، دارای موادی مثل کلسیم، منیزیم، سولفور تری اکسید، ریز مغذی ها، قارچ و باکتری های مختلف است. از ویژگی های مهم این کود می توان به تقویت ریشه زایی و افزایش سیستم ایمنی، با کیفیت ساختن خاک و جلوگیری از تشکیل نمک در بستر خاک اشاره کرد. میزان مصرف این کود برحسب طول دوره گلدهی گیاه و شرایط محیط کشت تعیین می شود بنابراین حتما توضیحات محصول را مطالعه کنید.

کود فیدینگ BioBloom

 • کود آتامی کال مگ

این کود گلدهی درختان به نام کود آتامی کال مگ، مواد مغذی ثانویه کلسیم و منیزیم دارد که مستقیما گلدهی را تحریک نمی کند اما با تأمین این عناصر برای گیاه، رشد و نمو بهینه گیاه را تقویت کرده، دیواره سلولی را بهتر نموده و جذب هر چه بیشتر انرژی خورشیدی را سبب می شود. با کود کال مگ کیفیت گل ها بیشتر شده، بوی گل ها بیشتر شده و جلوی بیماری های مختلف گرفته می شود. طریقه مصرف کود کال مگ به میزان 0.1 تا 1 میلی لیتر در 1 لیتر آب دمای 21 درجه است.

کود گلدهی Atami ATA CALMAG

 • کود هسی سوپر ویت

کود ویژه گلدهی هسی سوپر ویت با 15 نوع ویتامین فعال و 10 نوع آمینواسید، یکی از قویترین کود برای گلدهی گل ها و گیاهان و درختان است. این کود پس از مصرف در گیاه به DNA و هورمون های گیاهی قوی جهت رشد حداکثری برگ ها و گلدهی تبدیل می شود. از جمله ویژگی های این کود می توان به تقویت سیستم ایمنی گیاه، افزایش جذب مواد غذایی، سازگاری با محیط های کشت و جلوگیری از رشد آفات اشاره کرد. میزان مصرف کود 2 قطره در 10 لیتر آب یا 1 سی سی از محصول در 50 تا 65 لیتر آب است.

کود گلدهی هسی Super Vit

 • کود آتامی بلوم بستیک

بهترین کود گلهای آپارتمانی، درختان و گیاهان مختلف که با داشتن مواد افزودنی گوناگون، هاردنرها، بهبود دهندگان طعم و مزه و فعالسازهای آنزیمی یکی از قویترین ها نیز به شمار می رود. همچنین این کود با محیط کشت های مختلف نیز سازگاری دارد، جلوی اثرات منفی را می گیرد، محتوای کربوهیدراتی و قندی بالایی دارد بنابراین محصولات وزن و بوی و تراکم زیادی می گیرند. زمان استفاده از کود گلدهی آتامی بلوم بستیک، 4 تا 6 هفته مانده به انتهای گلدهی و میوه دهی است که هر بار باید 0.5 تا 1 میلی لیتر از آن را باید در 1 لیتر آب حل کنید.

کود بلوم بستیک از شرکت آتامی

 • کود بت گوانا پلاگرون

خواص کود گلدهی بت گوانا از شرکت پلاگرون بخاطر این است که از مدفوع خفاش استخراج شده اند که سرشار از پروتئین و ترکیبات نیتروژنی است که تدریجا توسط باکتری های خاک تجزیه خواهد شد. این کود برخلاف کودهای نیتروژنی بخاطر داشتن فسفر بالا (NPK معادل 4-15-3) برای گلدهی و میوه دهی هم مناسب است. برای استفاده از این کود باید 20 لیتر از کود را برای 100 متر مربع از محیط کشت استفاده کنید و برای خاک گلدان، 30 لیتر از کود برای 1000 لیتر خاک گلدان کافیست.

کود گلدهی پلاگرون Bat Guano

 • کود اکستریم گاردنینگ کال کرب

کود گلدهی خانگی و صنعتی اکستریم گاردنینگ کال کرب سرشار از کلسیم و کربن دی اکسید است که دیواره های سلولی را تقویت کرده و سد قوی در برابر عوامل بیماری زا و استرس زای محیطی مثل تنش های گرمایی ایجاد می کند. کود کال کرب به خاطر داشتن کربن دی اکسید، میزان فتوسنتز را 3 برابر می کند بنابراین رشد و گلدهی گیاه نیز 3 برابر خواهد شد. برای استفاده از این کود، ابتدا لامپ رشد گیاه را خاموش کرده و سپس 2 قاشق چایخوری از کود را در 1 لیتر آب حل نمایید و به شکل اسپری بر روی 6 تا 12 برگ گیاه بریزید. روزنه های گیاه چون تازه لامپ رشد خاموش شده هنوز باز هستند و تا دوره روشنایی بعدی مواد غذایی هم جذب شده اند و پوشش برگی دچار سوختگی نخواهد شد.

کود گلدهی Xterme gardening calcarb

 • کود ارگاترکس در استارتر کیت بایوتب

یکی از محصولاتی که می توانید با هدف خرید کود گلدهی تهیه کنید، استارتر کیت بایوتب است که محصولات این پکیج برای کلیه مراحل رشد کافی هستند. کود گلدهی این پکیج، کود ارگاترکس نام دارد که NPK آن معادل با 3-3-4 بوده و جهت ساخت سلول های گیاهی سالم و قوی به کار می رود. این کود نحوه مصرف جداگانه ای ندارد و باید همراه با سایر محصولات داخل پکیج استفاده شود.

کود ارگاترکس در کیت بایو تب

 • کود گلدهی ادونس ایگوانا جویس بلوم

کود گلدهی ادونس ایگوانا جویس بلوم یکی از بهترین کودهای ساخته شده برای تقویت گلدهی و میوه دهی است که ترکیبات آن از ماهی آب های سرد قطب شمال، عصاره کریل، عصاره یوکا، مدفوع کرم خاکی، خاکستر آتشفشانی، عصاره یونجه و کتانجک گرفته شده اند. این کود سرشار از انواع آمینواسید، آهن، منیزیم، کلسیم و روی کلاته شده به همراه لیگنوسولفونات است. برای استفاده از کود گلدهی ایگوانا جویس بلوم کافیست بین هفته 1 تا 6 گلدهی، 4 میلی لیتر از کود را در یک لیتر آب حل کنید.

کود گلدهی Iguana Juice

 • پک فلورافلکس

کودهای گلدهی فلورافلکس شما را نسبت به هر نوع محصول دیگری بی نیاز می کنند. محبوبیت و فروش بالای این کود بخاطر درجه خلوص زیاد، میزان مصرف کم و اثرگذاری بالا، قیمت مقرون به صرفه، تنظیم کنندگی خودکار pH و سازگاری با محیط کشت های مختلف است. برای استفاده از این کود کافیست چارت زمانی مصرف را در صفحه محصول دانلود کنید.

کود گلدهی فلورافلکس بلوم

 • کود ادونس باد فکتور ایکس

کود افزایش گلدهی باد فکتور ایکس محصول شرکت ادونس، تولید همه روغن های ضروری و رزین ها در گیاه افزایش می دهد که نتیجه آن تولید محصولات بیشتر، با کیفیت تر و خوش عطر و طعم است. از ویژگی های دیگر این کود می توان به دارا بودن مواد زیستی فعال، فرمولاسیون عالی از عناصر مهم و ویتامین ها، محافظت در برابر بیماری ها و سازگاری با محیط کشت های مختلف اشاره کرد. برای استفاده 2 میلی لیتر از کود را در 1 لیتر آب حل کرده و از هفته 1 تا 7 گلدهی استفاده نمایید. امکان استفاده به شکل اسپری برگی تا قبل از شروع گلدهی وجود دارد.

کود ادونس باد فکتور ایکس

 • کود بیگ باد ادونس

همانطور که از اسم کود بیگ باد مشخص است با کمک این محصول گل و محصولات شما حجم، وزن و تراکم بیشتری پیدا می کنند. NPK محصول معادل 3-1-0 بوده و با کلیه محیط های کشت سازگاری دارد. این محصول کلیه ترکیبات و عناصر ضروری به همراه 20 نوع آمینواسید به فرم L دارد، سرشار از سیتریک اسید بوده و در ترکیب با کود اوردرایو در مراحل انتهایی گلدهی، گل های بیشتر و متراکم تری خواهید داشت. برای استفاده از کود گلدهی بیگ باد از هفته 2 تا 4 گلدهی، 2 میلی لیتر از کود را در یک لیتر آب ترکیب نمایید.

کود گلدهی بیگ باد شرکت ادونس

 • کود باد ایگنایتور ادونس

این کود گلدهی خانگی کمک می کند تا گیاه دوره گلدهی خود را زودتر شروع کند و در نتیجه محصولات بیشتری داشته باشید و میزان برداشت محصول را بیشتر کنید به نحوی که تا 50% بیشتر خواهد شد. این کود حاوی مقادیر کافی پتاسیم و فسفر و عصاره جلبک های دریایی بسیار خاص است. کیفیت و طعم میوه ها با کود Bud Ignitor بیشتر شده و با کلیه محیط های کشت سازگاری دارد و pH محیط را تغییر نمی دهد. برای استفاده از کود گلدهی باد ایگنایتور باید در 2 هفته ابتدایی 2 میلی لیتر از کود را در یک لیتر آب حل کرده و استفاده کنید.

کود ادونس Bud Ignitor

 • کود سنسی زایم ادونس

این کود سوپر کنسانتره ای از آنزیم های مختلف و ترکیبات گوناگونی است که گلدهی را چندین برابر می کند چون سرعت تجزیه مواد غذایی موجود در خاک و محیط کشت را به جای چند هفته تا چند روز کاهش می دهد. از ویژگی های کود سنسی زایم باید به بیشتر کردن جمعیت باکتریایی و افزایش نقل و انتقالات اشاره کرد. نرخ رشد گیاه نیز بیشتر شده و امکان استفاده دوباره کوکوپیت و پشم سنگ را نیز فراهم می سازد. این محصول با همه محیط های کشت سازگار است. میزان استفاده این محصول 2 میلی لیتر در یک لیتر آب است.

کود سنسی زایم ادونس

 • کود سنسی بلوم کوکو A&B

کود مخصوص گلدهی برای محیط کشت کوکوپیت، سنسی بلوم کوکو دو پارتی A&B است که ضمن تثبیت pH محیط کشت، کلیه مواد غذایی را در دسترس نگه می دارد. این محصول دارای مقادیر کافی از کلسیم، منیزیم، پتاسیم و آهن است. برای استفاده کافیست در طی هفته های 1 تا 6 گلدهی، 4 میلی لیتر از کود را با 1 لیتر آب ترکیب نمایید.

کود ادونس باد ایگنایتور

 • کود کربولود ادونس

کود کربولود شرکت ادونس با انبوهی از قندهای مختلف (گلوکز، زایلوز، آرابینوز و صمغ زانتان) که عملکرد شبیه به کربوهیدرات های گیاه دارند، به داشتن گیاهی با محصولات متراکم و با کیفیت و همچنین طعم و بوی عالی کمک می کند. این کود با کلیه محیط های کشت سازگاری دارد و مقاومت گیاه را در برابر بیماری و شرایط استرس زا هم افزایش می دهد. نحوه مصرف کود کربولود ادونس به میزان 2 میلی لیتر در 1 لیتر آب در طی هفته های 1 تا 6 گلدهی است.

کود گلدهی ادونس کربولود

 • کود اکتی ویرا بایوبیز

یکی دیگر از کودهای عالی گلدهی، اکتی ویرا شرکت بایوبیز است که از گیاه آلوئه ورا گرفته شده که به تقویت سیستم ایمنی هم کمک زیادی کرده و با افزایش متابولیسم گیاه، جذب مواد غذایی از طریق ریشه ها را نیز بیشتر می کند. از جمله ویژگی های کود اکتی ویرا بایوبیز شامل تقویت جوانه زنی دانه ها، افزایش قدرت سیستم ایمنی، کمتر کردن کشش سطحی و جذب بهتر مواد غذایی که اسپری شده اند، مناسب برای کلیه گیاهان، مناسب برای محیط کشت داخل و بیرون خانه، سازگاری با محیط کشت های گوناگون و قابلیت استفاده به شکل اسپری برگی هستند. برای استفاده 5 میلی لیتر از کود را در یک لیتر آب حل کنید. اگر محیط کشت ایروپونیک دارید باید 2 میلی لیتر از کود را در یک لیتر آب حل کنید.

کود گلدهی اکتی ویرا

 • کود تاپ مکس بایوبیز

کود محرک گلدهی ارگانیک که جذب مواد غذایی را افزایش داده و میوه های شیرین، با تراکم و بوی عالی به شما می دهد. با محیط کشت های مختلف سازگاری داشته و از طریق تعامل با کلسیم، منیزیم و آهن خاک، متابولیسم گیاه را بیشتر می کند. این محصول برای کلیه گیاهان مناسب است. جهت استفاده 2 تا 5 میلی لیتر از کود تاپ مکس را در یک لیتر آب حل کنید.

کود بایوبیز گلدهی تاپ مکس

 • کود بایو بلوم بایوبیز

کود گلدهی صد در صد ارگانیک با ترکیب بهینه ای از عناصر NPK، آنزیم و آمینواسیدهای کامل که میزان گلدهی و میوه دهی را چند برابر می کند و با محیط کشت های گوناگون سازگاری دارد. برای استفاده از این کود کافیست 2 تا 4 میلی لیتر از کود بایوبیز بایو بلوم را در یک لیتر آب حل کنید.

کود گلدهی بایوبیز بایو بلوم

 • کود اوردرایو ادونس

کود تقویت گلدهی ادونس مدل اوردرایو، هفته پایانی گلدهی و قبل از برداشت محصول استفاده می شود تا میزان تولید و کیفیت محصول چند برابر شود. با کود اوردرایو، میزان و حجم سلول های گیاهی بیشتر شده، مقدار فتوسنتز و تولید مواد غذایی مورد نیاز گیاه افزایش یافته، حجم و وزن گل و میوه بین 9 تا 23% بیشتر شده و مقاومت کلی گیاه افزایش می یابد. برای استفاده از کود گلدهی اوردرایو در دو هفته انتهایی گلدهی، 2 میلی لیتر از کود را داخل یک لیتر آب حل کرده و برای گیاه استفاده کنید.

کود اوردرایو از شرکت ادونس

 • کود باد کندی ادونس

کود گلدهی باد کندی محصولاتی خوش طعم و با کیفیت برای شما ایجاد می کند و حجم میوه و گل ها را نیز بیشتر می کند. این محصول حاوی کربوهیدرات های مختلف استف حجم ریشه ها را برای جذب حداکثری مواد غذایی افزایش می دهد، ماندگاری محصولات گیاه و مقاومت کلی گیاه و درختان را در برابر عوامل محیطی بیشتر می کند و با تمامی محیط های کشت هم سازگاری دارد. برای استفاده باید 2 میلی لیتر از کود را در 1 لیتر آب حل کرده و در طی هفته های 1 تا 6 گلدهی استفاده نمایید.

کود گلدهی باد کندی شرکت ادونس

 • کود بیگ باد کوکو ادونس

یکی از بهترین کودهای گلدهی که حاصل استفاده از آن گل های بزرگ، حجیم و با عطر و رایحه عالی است. در ترکیبات این کود آمینواسیدهای مختلف، کلیه مواد ضروری، آهن و پتاسیم و کلسیم به فرم کلاته شده وجود دارند. اسید سیتریک این کود تنفس سلولی را بیشتر می کند که به نوبه خود در تولید مواد غذایی افزایش ایجاد خواهد کرد. برای استفاده از کود گلدهی بیگ باد کوکو که مخصوص محیط کشت کوکوپیت فرموله شده، کافیست در طی هفته های 2 تا 4 گلدهی، ترکیبی از 2 میلی لیتر کود و 1 لیتر آب تولید کرده و استفاده نمایید.

کود ادونس بیگ باد کوکو مخصوص دوره گلدهی

خرید کود گلدهی از بهترین برندها

خرید کود گلدهی از برندهای معتبر به شما این اطمینان خاطر را می دهد که محصولاتی با کیفیت خواهید داشت و با خیالی راحت می توانید روی افزایش سایز و حجم محصولات مثل گل و میوه، کیفیت و عطر و رایحه آنها حساب باز کنید. برای خرید کود گلدهی در انواع برندهای معتبر دنیا فروشگاه ایران سان لایت با بهترین قیمت و تخفیف های مختلف در خدمت شماست. توضیحات هر محصول کامل بوده و شما نیاز به هیچ گونه راهنمایی نخواهید داشت با این حال مشاوره خرید و فنی به شکل رایگان در نظر گرفته شده است.

قیمت کود گلدهی

قیمت کودهای گلدهی براساس تعداد خریداری شده، حجم هر محصول، نوع برند و خرید تکی یا پکیجی متغیر است. نکته مهم اینجاست که شما می توانید با صرف هزینه معقول و مقرون به صرفه تر از هر جای دیگر، محصولی کاملا اورجینال و اصل تهیه کنید. ایران سان لایت با فروش کود گلدهی از برندهای معتبر خود را تبدیل به یکی از تأمین کنندگان بزرگ کشور کرده است.

4.6/5 - (36 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *