مهمترین نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم:

لامپ های رشد گیاه به سبب کاربردی که برای گیاهان خانگی دارند، ارزش بسیاری دارند و همچنین از قیمت بالایی برخوردارند. گیاهان در انواع مختلف، جهت فتوسنتز و رشد، نیاز به فاکتورهای به خصوصی دارند که در این بین نور در میان مولفه‌های اصلی و اولیه در این مسیر قرار می‌گیرد. نمی توان نیاز نوری گیاهان را در نظر نگرفت زیرا نیاز گیاهان به نور بسیار است.

اما از آن جا که قیمت لامپ رشد گیاه باکیفیت ممکن است برای برخی از افراد بالا باشد، در ادامه قصد داریم نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم یا کارکرده و نکات مهمی که باید در خصوص آن رعایت شود توضیحات کاملی ارائه کنیم. پس با ایران سان لایت همراه باشید.

ممکن است بعضی از افراد بودجه کامل برای خرید لامپ های رشد گیاه را نداشته باشند. از این رو می توانند لامپ رشد گیاه دست دوم را خریداری نمایند. نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم را فراموش نکنید.

البته لازم به ذکر است که هر مورد دست دومی ممکن است پس از مدتی از کار بیفتد زیرا اطلاع از نحوه مصرف افراد قبلی ندارید. به شما پیشنهاد م یکنیم نسبت به بودجه ای که دارید خرید لامپ رشد گیاه نو را انجام دهید.

کمی با نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم بیشتر آشنا شویم:

پیش از آن که به نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم بپردازیم، لازم است مطمئن شویم که یک سری اطلاعات را در خصوص این محصولات و تعریف آن‌ ها می‌دانید.

لامپ های رشد گیاه با دیگر لامپ های موجود در خانه ها متفاوت می باشد. در واقع لامپ رشد گیاه به جای تامین نور خورشید برای گیاهان استفاده می شوند. در واقع لامپ های رشد گیاه نور مورد نیاز گیاه را تامین نموده و نور مضر خورشید را به گیاه نمی دهد. از این رو افراد می توانند با خرید لامپ رشد گیاه، گیاهان خود را در گلخانه و و خانه های خود پرورش دهند.

نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم

راهنما و نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم:

لامپ های رشد گیاه مانند سایر محصولات نسبت به کیفیت و سایز آن ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

خرید لامپ رشد گیاه دست دوم یکی زا روش هایی است که افراد با صرف هزینه کمتر می توانند برای گیاهان خود نور کافی را تهیه کرده و مشکلات گیاه خود را برطرف سازند. در این چند سال گذشته خرید لامپ رشد گیاه دست دوم افزایش یافته و مردم روی به خرید این نوع لامپ ها می اورند. شما نیز می توانید نسبت به بودجه با بودجه یا که در نظر دارید این نوع لامپ را خریداری نمایید

البته خرید لامپ رشد گیاه دست دوم به این سادگی نخواهد بود در واقع بادی نکات بسیاری را در هنگام رخید بررسی کنید تا سال های سال بتوانید از این لامپ استفاده نمایید. در ادامه به بررسی  فاکتورها و نکاتی میپردازیم که لازم است در زمینه خرید لامپ رشد گیاه دست دوم به ان دقت داشته باشید:

سلامت فیزیکی و فنی لامپ رشد گیاه کارکرده:

یکی زا مهم ترین نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم این موضوع می باشد که شما باید در هنگاک خرید ابتدا به مشخصات فنی ان توجه داشته باشید در واقع هر لامپ دارای تعداد ساعات کارکدری می باشد که اگر بیش از ان تعداد ساعت کار کند دچار مشکلاتی می شود و می سوزد . توجه داشته باشید که لامپ دچار مشکلات فنی روی جسم ان نباشد. در نتیجه اگر تعداد ساعت کارکرد و سلامت فیزیکی لامپ مورد تایید نبود ان را نخرید.

مدت زمان استفاده شده از ال ای دی یا اس ام دی‌ها

در صورتی که لامپ رشد گیاهی که خریداری می‌کنید از انواع ال ای دی یا smd رشد گیاه است، لازم سات نکاتی را در این خصوص بدانید در واقع لامپ اس ام دی نسبت به ساعت طول تعمر مفیدی که دارند قیمت بندی می شوند. در صورتی که لامپ بیش از حد کار کرده باشد و عمر مفید ان به اتمام رسیده باشد دچار مشکلاتی می شود و نمی تواند باری شما به خوبی کارکند. ب

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که ابتدا یک لامپ اس ام دی رشد گیاه با ساعات کارکرد پایین خریداری کنید و از یکی از برند های مطرح را خریداری کنید.  در واقع لامپ اس ام دی رشد گیاه بین 7 تا 9 سال عمر می کند اگر لامپ دست دوم شما نزدیک به 7 سال کارکرده باشد خرید ان منطقی نیست.

نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم

اصل بودن لامپ مخصوص رشد گیاه

لامپ های رشد گیاه در عصر امروز که به بازار امده اند به طور قابل توجهی در انواع برند ها تولید شدند و قیمت ها متفاوتی را ارائه می دهند. از همین رو افراد سودجو اقدام به این موضوع کردند که لامپ های بی کیفیت و تقلبی را به بازار بیاورند تا مردم با هزینه کمتر ان ها را خریداری کنند. اما در این صورت شما هزینه یک لامپ رشد گیاه ارزان را می پردازید اما طول عمر و کارکرد ان نصف دیگر لامپ خای رشد گیاه خواهد بود.

نوع برند و کیفیت قطعات

یکی زا مهمترین نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم که اشاره نمودیم اصل بودن ان بود. البته یکی دیگر از نکاتی که باید توجه داشته باشید نوع برند ان می باشد. جدا از تقلبی بودن لامپ رشد گیاه باید به این موضوع دقت کنید که از بهترین بنرد های مطرح لامپ رشد گیاه دست دوم را خریداری کنید.

.انتخاب یک برند مطمن و تحقیق در این رابطه به شما کمک می کند تا لامپ رشد گیاهی با کیفیت در عین حال با دوام را خریداری کنید.

نکات خرید لامپ رشد گیاه دست دوم بسیارند و در این قسمت سعی کردیم مهم ترین نکات را بریا شما یاداوری کنیم.

 

 

2.4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *