بهترین مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران

ایران سان لایت با تضمین کیفیت و قیمتی که دارد، در تولید انواع رشد گیاه به مشتریان خود در انتخاب بهترین مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران، کمک می کند. افراد می توانند با در نظر داشتن استاندارد های کیفی و کمی که برای گیاهان وجود دارد، مشاوره بگیرند و به راحتی بتوانند موارد مورد نیاز برای رشد گیاه خود را تهیه کنند.

مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران

 

ایران سان لایت همواره در نظر داشته است تا بهترین قیمت و کیفیت لامپ رشد گیاه را با همراه گارانتی موجود برای تعویض ارائه دهد. همچنین ایران سان لایت برای تضمین و جلب اعتماد مشتریان خود، خدمات پس از فروش را نیز شامل می شود. افراد می توانند به راحتی بدون آن که نگران موارد پیش آمده در این زمینه باشند، دست به خرید بزنند.

لامپ رشد گیاه چیست؟

احتمالا شما نیز برایتان پیش آمده است که دوست داشته باشید باغی داشته باشید و از گل و گیاهان خود لذت ببرید، اما به خاطر شرایط آپارتمانی این موضوع سخت است و شرایط باغبانی در خارج از خانه نیز به خصوص در تهران دشوار می باشد. به همین دلیل پرورش گیاهان در منزل فکر خوبی در این زمینه می باشد.

برای پرورش گیاهان مختلف پیشنهاد می شود تا فضایی شبیه به فضای باز ساخته شود. چرا که گیاهان رشد بهتری در فضاهای باز خواهند داشت. تمامی لامپ ها و پروژکتور ها را می توانید از مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران ایران سان لایت با بهترین کیفیت خریداری کنید.

مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران

وسایلی برای رشد گیاهان وجود دارد که از جمله آن ها می توان به کود و خاک مناسب، چراغ رشد گیاه و یا همان لامپ رشد گیاه و پروژکتور و پنل رشد گیاه اشاره کرد. در واقع لامپ رشد گیاه به افراد کمک می کند تا نوری که در زمینه رشد گیاه نیاز دارند را فراهم کنند و برای پرورش سبزیجاتی که به نور و شدت نور مناسب نیاز دارند، شرایط را ایجاد می کنند.

کاربرد لامپ رشد گیاه چیست؟

در مورد لامپ رشد گیاه باید گفت که لامپ رشد گیاه در مواردی همچون رشد گیاهان آزمایشگاهی، رشد مواد غذایی گیاهی در مکان هایی که در آن نور وجود ندارد، رشد دادن گیاهان در محیط های بسته و رشد بهتر گیاه اشاره کرد. افراد می توانند از لامپ های رشته ای، گازی، فلورسنت و دیود هایی که تابش نور دارند، استفاده کنند.

مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران

در واقع این چراغ ها گیاهان را تحریک می کند و این تحریک باعث عمل فتوسنتز در گیاهان می شود. در واقع کاربرد بیشتر لامپ رشد گیاه در مواردی است که نور خورشید به مکان مورد نظر نمی تابد و یا نور برای رشد گیاه کافی نیست. برای مثال در فصل تابستان نور خورشید خوبی را حدودا برای رشد گیاه داریم، اما برای زمستان نور کمتری را شامل می شویم.

در نتیجه باید گفت در این موارد بهترین کار، خرید از بهترین مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران می باشد.

چگونه گیاه با چراغ رشد گیاه پرورش می یابد؟

ابتدا به یک لامپ رشد گیاه و یا همان چراغ رشد گیاه مناسب نیاز داریم که آن را از مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران تهیه می کنیم. پیشنهاد می شود لامپی که قصد خرید آن را دارید، تمام رنگ هایی که در یک نور طبیعی (نور خورشید) یافت می شود را دارا باشد. برای فتوسنتز و برای آن که این نوع فتوسنتز رشد رویشی داشته باشد، به نور آبی و قرمز نیاز است.

در مرحله بعد نور رشد گیاه را با توجه به نیازی که دارد و دستور العمل درست آن تنظیم کنید و پس از آن لامپ رشد گیاه را در جای محکمی برای مثال در راستای گیاه نصب کنید و قرار دهید. دستور العمل لامپ رشد گیاه یا همان چراغ رشد گیاه در جعبه و یا بسته بندی که لامپ خریداری شده دارد، موجود است و افراد می توانند از آن برای راهنمایی بیشتر استفاده کنند.

مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران

 

نکته مهم آن است که از شدت و قدرت نور به اندازه کافی اطمینان پیدا کنید و آن را به خوبی تنظیم کنید. کاربردی ترین موردی که در مورد لامپ رشد گیاه وجود دارد، آن است که گیاهان در فضای باز در نور مستقیم خورشید قرار می گیرند و در این جهت است که رشد می کنند، به همین دلیل استفاده از لامپ رشد گیاه این محیط را مشابه با محیط نور خورشید فراهم می کند و باعث رشد بهتر گیاه می شود.

لامپ رشد گیاه حتی در خیلی از موارد از نور طبیعی بهتر است و کارایی بیشتری دارد. چرا که نور خورشید را نمی توان تنظیم کرد و گاها گیاه می سوزد، اما نور لامپ رشد گیاه قابل تنظیم شدن است و به راحتی می توان نیاز گیاه را بدون آسیب زدن به آن، برطرف کرد. لامپ رشد گیاه نباید به طور 24 ساعته روشن باشد.

بهتر است روزانه 6 ساعت تا الی 10 ساعت چراغ ها را خاموش کنید. در صورت خرابی و یا سوختن لامپ می توانید آن ها را از مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران ایران سان لایت خریداری کنید. چرا که برای رشد کردن گیاه، تاریکی نیز لازم است و نور دائم باعث آسیب زدن به گیاه می شود.

پیشنهاد می شود از لامپ های نانومتر خریداری شود، چرا که این لامپ ها نوری شبیه به نور خورشید دارند و بسیار در این زمینه کمک کننده می باشند. علاوه بر مورد گفته شده لامپ های نانومتر برای شروع رشد نهال ها، رشد بهتر آن ها و جوان شدن نهال ها بسیار عالی و کاربردی می باشند و نوری مستقیم و مفید را فراهم می کنند.

مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران

اگر می خواهید که رشد عالی داشته باشید، از لامپ های توان بالا برای افزایش انرژی و حتی تنظیم شدت نور استفاده کنید. در واقع این لامپ ها به واسطه تولید کنندگان تجاری ایجاد می شوند و نسبت به چراغ ها و لامپ های دیگر نیز دو برابر نور بیشتری را فراهم می کنند. نکته حائز اهمیت درباره این لامپ های قیمت آن است که کمی نسبت به بقیه لامپ های رشد گیاه، گران تر می باشد.

سعی کنید هر هفته گیاهان خود را در زیر لامپ بچرخانید. چرا که نور در هر صورت در مرکز لامپ بیشتر است و با چرخاندن گیاه باعث می شوید تا گیاهان به طور مساوی رشد کنند. لامپ رشد گیاه را هر 4 هفته تا الی 6 هفته بررسی کنید و از سلامت آن ها اطمینان خاطر کسب کنید. خرید خود را از مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران انجام دهید.

مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران

 

گرد و غباری که در اطراف لامپ های وجود دارد را تمیز کنید و در هر صورت نگذارید تا لامپ ها کثیف شوند. چرا که کثیفی و یا خاک آلود بودن، نمی گذارد تا نور کافی و درست به گیاه برسد. اگر ال ای دی های لامپ شما تیره شده اند، آن ها را با ال ای دی های جدید تعویض کنید.

چرا که ال ای دی های تیره قابل استفاده نیستند و تیره شدن آن ها این منظور را می رساند که لامپ دیگر به اندازه کافی و درست خود، نور تولید نمی کند. همیشه در بهترین زمان اگر گیاهان شما ثمره ای داشت، آن ها را در زمانی که آماده خوردند بودند، برداشت کنید.

گیاهان و یا نهال هایی که جوان هستند را در صورت شرایط مناسب به خارج از خانه ببرید. اگر گیاه شما که زیر نور لامپ است، از بذر کاشته شده باشد، باید صبر کنید تا برگ های آن ها شکل بگیرد و پس از آن، می توانید آن ها را از خانه خارج کنید. پیشنهاد می شود تمامی لامپ ها را از مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران ایران سان لایت خریداری کنید.

 

مرکز فروش لامپ رشد گیاه در تهران

کاربرد لامپ رشد گیاه چیست؟

در مواردی همچون رشد گیاهان آزمایشگاهی، رشد مواد غذایی گیاهی در مکان هایی که در آن نور وجود ندارد، رشد دادن گیاهان در محیط های بسته و رشد بهتر گیاه اشاره کرد. افراد می توانند از لامپ های رشته ای، گازی، فلورسنت و دیود هایی که تابش نور دارند، استفاده کنند.

لامپ رشد گیاه چیست؟

در واقع لامپ رشد گیاه به افراد کمک می کند تا نوری که در زمینه رشد گیاه نیاز دارند را فراهم کنند و برای پرورش سبزیجاتی که به نور و شدت نور مناسب نیاز دارند، شرایط را ایجاد می کنند.

چگونه از لامپ رشد گیاه مراقبت کنیم؟

گرد و غباری که در اطراف لامپ های وجود دارد را تمیز کنید و در هر صورت نگذارید تا لامپ ها کثیف شوند. چرا که کثیفی و یا خاک آلود بودن، نمی گذارد تا نور کافی و درست به گیاه برسد. اگر ال ای دی های لامپ شما تیره شده اند، آن ها را با ال ای دی های جدید تعویض کنید.

4.1/5 - (23 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *