بهترین مدلها برای پوشش 1 متر مربع و کمتر

 

یکی از بهترین مدلها برای پوشش این مقدار فضا مدلهای پایه کلیپسی هستند که هم بخاطر قابلیت جابه جایی خوب و هم به خاطر اینکه گیره دارند بهترین انتخاب برای کسانیکه هست که می خواهند براحتی به سطح لبه میز یا مبل و.. نصب کنند.

پایه کلیپسی با لامپ سر پیچی

 

مدلهای پایه کلیپسی با لامپ های تک ارایه می شوند . این لامپ ها هم در دو مدل سرپیچ معمولی و سر پیچ هالوژنی وجود دارند .
که سرپیچ معمولی مانند لامپ های معمولی هست که میتونید به چراغ مطالعه یا آباژور متصل کنید و سر پیچ هالوژنی (یا سوزنی یا سوکتی ) بیشتر برای مکانهایی که به عنوان نور مخفی هستند یا در طبقات بوفه و حتی اوپن آشپزخانه کاربرد دارند و در سقف های کاذبو کناف هم استفاده می شوند.
این لامپ هارا می توانید به صورت جداگانه هم تهیه بفرمایید و به سر پیچی که خودتان دارید ( چراغ مطالعه- آباژور-بالای اوپن آشپزخانه و ..) که در بخش پایین انواع ان را می توانید مشاهده بفرمایید .

 

لامپ های تک سرپیچی

 

برای مطالعه سوالات متداول می توناید مقاله زیر را مطالعه بفرمایید :

سوالات متداول در مورد لامپ رشد گیاه

بهتر است صبح روشن کنیم یا شب ؟حتما به این نکته توجه داشته باشید که گیاه هم مانند انسان به دوره ی خواب و تاریکی احتیاج دارد و حداقل باید 8 ساعت در روز تاریکی ببیند.پس اگر گیاهتان در طول روز نور میبیند  در طی روز لامپ رشد را روشن بگذارید و فقط در صورتی که هیچ نوری در طول شبانه روز نمی بیند میتوانید شب تا صبح هم روشن کنید

تفاوت led با smd چیست؟تمام led ها و smd  های به کار رفته در لامپ های رشد ایران سان لایت فول اسپکتروم می باشند و از لحاظ طیف نور فرقی ندارند . تفاوتشان فقط در قیمت شان هست .smd ها چون تولید داخل هستند ارزانترند و led ها  بخاطر وارداتی بودن گرانترند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد ابنجا کلیک کنید .

مدلهای مناسب استند و قفسه !

برای پوشش طبقات بهترین گزینه وال واشر های 3 وات و 6 وات هستند که به همین منظور طراحی شده اند . این وال واشر ها به ترتیب 20 و 50 سانتی متر طول دارند و به خوبی می توانند در زیر طبقات استند نصب بشوند و هم چنین در طبقات و قفسه ها کاربرد دارند .

فاصله مناسب این مدلها از تاج گیاه ( بالاترین نقطه گیاه ) باید حداقل 20 و حداکثر 40 سانتی متر باشد .

نحوه ی نصب وال واشر ها

 

تمامی وال واشر ها دارای سیم به انداره کافی ( 3 متر ) و همینطور کلید قطع و وصل می باشند همینطور دو سر وال واشر ها دو عدد سوراخ دارند که میتوان انهارا از طریق پیچ یا میخ  به سطوح مختلف متصل کرد . همینطور می توان بصورت آزاد(بدون اتصال ) یا ایستاده هم استفاده کرد .